DEMİR DOĞRAMA

PİŞKİN DEMİR DOĞRAMA

Demir Doğrama; yapılmasını istediğiniz çeşitli kaynak işlerinizi siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda malzemeli veya malzemesiz olarak çelik çatı, korkuluk vb. ihtiyaçlarınıza yönelik çözümleri beraber olarak üretip beğeninize sunarız.

 

 


 

Çelik çatı; yapının kendi özgü ağırlığına ek zati ağırlık getirmez ve olası doğal afetlerde kalıcılık sağlar. Can kaybına yaptırım sağlacıyı etkilerde bulunmaz, yüksek direnç göstererek yapı bütünlüğünün korunmasını sağlar.

Çelik çatı sistemleri üretim ve montaja dayalı olduklarından dolayı imalatı yada uygulanması zemin, mekan gözetmeksizin her mevsim, her bölgede kolaylıkla uygulanabilir.

Metal olması, çelik çatı sistemlerinin yüksek ısı ve soğuğa dayanıklılığını artırır. Yangın veya doğa şartlarından minimum seviyede etkilenir, yapı sahibine ek zararlar getirmez.

 

 


Yangın Merdivenleri "Z Tipi (Çift kollu) ve "dairesel" merdiven olarak 2 gruba ayrılır. Yangın vd. doğal afetler dışında terör saldırısı gibi binaların hızla boşaltılması gerekilen durumlarda da kullanılan yangın merdiveni  insan hayatıiçin büyük önem arzetmektedir. 

Çelik merdiven; Taşıyıcı sistemi duvar içine gizlenir. Basamaklar özel bir sistemle üretilip taşıyıcıya montaj edilir. Taşıyıcı bölüm duvar içinde kalarak görünmediği için dekoratif amaçlı kullanımlarda sıkça tercih edilmektedir...

 

 

Tüm demir doğrama işleriniz titizlikle takip edilerek uygulanmaktadır. Tüm demir doğrama işleriniz ürün kalite denetimlerimiz alanında büyük tecrübe sahibi olan yüksek mimarlarımızca yapılmaktadır. Büyük kapsamlı projelerinizden, en küçük kapsamlı imalatlarınıza kadar olan demir doğrama işleriniz titizlikle denetlenmektedir.